Kniha návštěv

Datum 12.08.2009

Vložil Tibor

Titulek Slideguitar 2009

Odpovědět

Zdarec boys and girls, chci si tady jen vylít srdce, že letos nebude slideguitar. I chlapci ze skupiny Výčep se mě ptali, jestli si letos půjdeme zase zahrát. Co takhle nějakou akci v září? Doufám, že ale ročník 2010 bude!

Datum 04.01.2010

Vložil Thepročne

Titulek Re: Slideguitar 2009

Odpovědět

Zdravím sice pozdě ale přece.Skupina lidí která festival pořádala se bohužel rozhodla ,že již nebude festival pořádat.Členové již neučinkují v jedné kapele ,ale každý si našel jiný projekt.Byla i názorová neschoda a všechno vedlo k nechuti již pokračovat.Naštěstí to nevedlo k nekamarádství ,ale prostě každý šel jiným směrem a to mělo i dopad na Slideguitar.Třeba nás jednou zase popadne chuť pokračovat - kdo ví?
Zdraví Thepročne

Datum 24.07.2008

Vložil Thepročne

Titulek O Slideguitar

Odpovědět

Myslím ,že furt je co zlepšovat a každým rokem zas víme o něco víc na co si dát pozor.Tibor má pravdu ,že propagace je důležítá a určitě se na to zaměříme.Tím to chci říct že bylo vylepeno zhruba 200 plakátu a když sem se podíval na lidi který dorazili musím říct , že 90% jsem znal a který o akci věděli jinak než z plakátu.Takže Tiborova námitka je opravdu na místě.Venkovní prostranství je určitě super ať se jedná o zvuk,prostředí nebo o zahulený sál jak tu píšete.Ale pokud prší (jako poslední dva roky) tak se to blbě táhne.I to málo co na letošním ročníku bylo něco stojí a musí se to zaplatit.Kapely který jezdí na Slideguitar hrají za symbolickou cenu a v podstatě je to o kamarádství ,že si spolu zahrajeme.Nalákat nějakou dobrou kapelu ( nebo spíš známou ) je pro naše finanční možnosti nemožný.Ale nikdy jsme Slideguitar nedělali pro zisk , ale pro zábavu.Tím to velký dík zvukaří ,který nám udělal super cenu .Taky jsme čekali ,že s kapelami s kterými si zahrajeme nás na oplátku pozvou na nějakou svojí hru a zatím se tak stalo jen v případě skupiny HETCH.
Určitě je co zlepšovat a rádi si tu poslechneme Vaše názory co a jak zlepšovat.
Je v podstatě zatím předčasný tu psát co bude příště Slideguitar teprve skončil před pár týdny.
Zdraví Thepročne

Datum 21.07.2008

Vložil Tibor

Titulek Místo, styl hudby, propagace

Odpovědět

Zdar, podle mě místo je dobrý, lepší než nějakej zahulenej klub nebo hospodskej sál kde nikdo nevydrží. Že jsou lidi zmlsaný, taky není moc pravda, podívej se na návštěvnost ostatních open-air festivalů v tomhle kraji, všude skoro plno. Jen by to chtělo víc tý propagace, radio, noviny a hlavně plakáty nejenom po okolních vesnicích.

Datum 18.07.2008

Vložil Fany

Titulek Technickej problém

Odpovědět

Akce byla dobrá,ale chtělo by to změnit prostředí. Když je špatné počasí, tak moc lidí není (taky už jsou asi zmlsaný). Slyšel jsem i kritiku na styl kapel (od starších obyvatel). Takže námět pro zamyšlení kde příště. Ahoj a doufám, že budete pokračovat.

Datum 14.07.2008

Vložil Petr

Titulek Výčep

Odpovědět

Musím potvrdit ,že Výčep opravdu zahrál super.Kdo si nepočkal o hodně příšel.

Datum 14.07.2008

Vložil Tibor (Hetch)

Titulek Slideguitar 2008

Odpovědět

Zdar všem, díky za sobotní akcičku. Musím pochválit pořadatele a hlavně zvukaře, letos to fakt mělo parádní náboj, je vidět, že čím častěji nás zvučíš, tím víc nás znáš a tím pádem je i lepší zvuk :-) Škoda toho počasí, ale lidí bylo i tak docela dost. Jo a kdo nevydržel až na Výčep, tak udělal chybu. Jedno z jejich nejlepších vystoupení.

Datum 26.04.2008

Vložil Petr Recept

Titulek Petr Recept

Odpovědět

Dobrý prezentační stránky. Zdravím JIP Verunku.

Datum 01.05.2008

Vložil phereniké

Titulek Re: Petr Recept

Odpovědět

já zdravím peťulu z Receptu:-) už se na Vás těšíme:-)

Datum 14.04.2008

Vložil phereniké

Titulek slide guitar

Odpovědět

<p>doufám že dostanu pak medaili za výdrž s vámi se všemi :-)</p>